ЗА ПРВ ПАТ ВО МАКЕДОНИЈА – „RAJA YOGA„

ЗА ПРВ ПАТ ВО МАКЕДОНИЈА – RETREAT ЗА ФИЗИЧКИ, МЕНТАЛЕН И ДУШЕВЕН УСПЕХ  RAJA YOGA – ДОЖИВЕЈ ВНАТРЕШЕН МИР И СПОСОБНОСТ ЗА УСПЕХ НА СЕКОЕ...

Медицински туризам, погледнат преку – “EyeSTAR Lasik Institute” Турција

текст и фотографија Билјана Дончовска Патувањето во странство за остварување на одредени дијагностички и терапевтски процедури, од една во друга земја, поради различни причини се...

ВРЕМЕТО

Skopje
overcast clouds
8.3 ° C
9 °
7.8 °
93 %
1.1kmh
100 %
Sun
7 °
Mon
10 °
Tue
11 °
Wed
10 °
Thu
11 °

Советник за патувања

Списание во кое патниците пишуваат за патници

angela@atlantis.com.mk

СЛЕДЕТЕ САД