Луксуз и убавина во срцето на Истра

Луксуз и убавина во срцето на Истра

Луксуз и убавина во срцето на Истра. Опуштете се во приватноста на стилски Вили Borghetto.

Уживајте во чистиот луксуз и убавината во срцето на магичната Истра! Нека вашите сетила уживаат во Медитеранскиот амбиент, слушајќи ги брановите што удираат во брегот, освежете се од пријатниот поморски воздух, прекрасниот поглед на околните маслинови градини и лозја, уживајќи во вкусните деликатеси и исклучителни вина.

Луксуз и убавина во срцето на Истра

За беспрекорно искуство ,совршена дестинација, одберете го идеалното место за одмор – луксузни вили Borghetto! Исполнете ги сите ваши желби, со кралски третман на место со беспрекорна услуга, каде што е посветено големо внимание на секој детаљ и посебна грижа е посветена на правењето на вашиот сон да биде реалност.

Луксуз и убавина во срцето на Истра

Убавата и разновидна Истра ви го одзема здивот со бескрајните нијанси на сино по должината на нејзиното крајбрежје, совршено надополнета со бујното зеленило во внатрешноста на полуостровот. Тоа е волшебно место полн со приказни од минатите времиња само  ве чека да ги откриете, место кое ви нуди совршен рај за релаксација, како и бројни активности и авантури. Тоа е место каде што секогаш ќе сакате да се вратите назад.

Луксуз и убавина во срцето на Истра

Уживајте во некоја велнес во  вашата вила. Тренирајте со помош на личен тренер или трчајки во прекрасна природа. Побарајте нови активности како што се јавање на коњ, нуркање или сурфање.

Луксуз и убавина во срцето на Истра

За  авантуристите има клубови за падобранство или панорамско возење. Истражувајте го прекрасното брег на приватен брод со многуте екскурзии кои се нудат.Луксуз и убавина во срцето на Истра

Одете на приватна турнеја или вкусно гастрономско патување. Само нека нашиот внимателен персонал ги организира сите детали за остварувањето на вашите соништа.

извор : wish.hr

Travel Advisor – business

YouTube

Занзибар од друг агол на убавината

Кампувањето во различните земји и култури

Најдобар начин на патување…преку агенција