Некои од најубавите острови во светот

Го сакате морето? Дали вашиот избор за одмор се плажите, камчиња, карпите, белиот, жолтиот, или црниот песок? Чисто, топло и тиркизно море? Високи карпи и скриени плажи или долгите песочни плажи со beach – барови oд каде музиката слуша секаде? Еве некои од островите кои сигурно ќе Ве освојат! Boracay, Филипини Филипинскиот остров Boracay е … Continue reading Некои од најубавите острови во светот